dane kontaktowe   dodaj do ulubionych   powrót do strony głównej   stronę odwiedziło gości
    noclegi           jazda konna           obozy jeździeckie           warsztaty artystyczne           atrakcje           o Chodlu           cennik
     » nasze konie      » woltyżerka      » końTV


       Jazda konna jest sportem jednym w swoim rodzaju, dostarczającym dużą porcję adrenaliny, dobrej energii, ale także pozwalającym na kontakt oraz współpracę z dużym, silnym zwierzęciem, jakim jest koń. Naszym celem jest nauczanie jeŸdziectwa tak, aby nasi uczniowie czerpali jak najwięcej radości oraz satysfakcji z jazdy konnej. Przywitanie wschodu słońca w siodle, galop przez las, pławienie koni w pobliskim zalewie, a zimą tereny przez zaśnieżone pola, mogą okazać się jednym z piękniejszych wspomnień. A dobre towarzystwo rówieśników to już pełnia szczęścia.

       Zapraszamy osoby zarówno początkujące jak i zaawansowane marzące o zdawaniu odznak jeŸdzieckich PZJ. Na najmłodszych adeptów jeŸdziectwa czekają sympatyczne, dobrze ujeżdżone kuce.

       Zajęcia są prowadzone na bardzo dobrze wyszkolonych koniach oraz kucach. Zapewniamy miłą, swobodną atmosferę podczas jazd. Początkujący uczą się poprzez gry i zabawy na koniach oraz wycieczki w ręku do lasu. Każdy znajdzie konia odpowiadającego swoim umiejętnościom oraz preferencjom jeŸdzieckim. Na osoby początkujące czekają konie spokojne, miękko noszące, a dla osób bardziej zaawansowanych, mających większe ambicje jeŸdzieckie mamy konie z "większą iskrą" oraz o wyższym poziomie wyszkolenia.

       Bardziej doświadczeni jeŸdŸcy mogą odbyć próbne egzaminy na brązową oraz srebrną odznakę oceniane przez zawodników z zewnątrz. Treningi są prowadzone z podziałem na stopień zaawansowania uczestników, w małych grupach na ogrodzonym, oświetlonym placu z odpowiednio przygotowanym podłożem. Podczas zajęć realizujemy elementy programów ujeżdżeniowych oraz skokowych obowiązujących na brązową, srebrną oraz złotą odznakę PZJ. Doskonalimy także dosiad oraz pracujemy nad równowagą w korytarzach gimnastycznych.

       Dodatkowo prowadzimy zajęcia teoretyczne z zakresu hodowli, użytkowania koni, teoria jeŸdziecka przydatne dla każdego wielbiciela koni.

       Oferujemy także orgaznizację przyjęć urodzinowych dla dzieci oraz młodzieży, ognisk, imprez okolicznoœciowych np. Dzień Dziecka.
Powered by Flash Gallery