dane kontaktowe   dodaj do ulubionych   powrót do strony głównej   stronę odwiedziło gości
    noclegi           jazda konna           obozy jeździeckie           warsztaty artystyczne           atrakcje           o Chodlu           cennik
     » spływy kajakowe      » zalew      » geocaching      » aktywny wypoczynek      » sauna      » imprezy okolicznościowe


       Nasze gospodarstwo oferuje szereg atrakcji dla naszych gości. Każdy znajdzie u nas formę rozrywki pasującą do własnych upodobań. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek proponujemy naukę jazdy konnej, wyjazdy w teren, rajdy konne.
       W okolicy jest wiele ciekawych szlaków rowerowych. Uczymy również strzelania z łuków sportowych, do dyspozycji jest także boisko do siatkówki i badmintona, stół pingpongowy wraz z rakietkami. Na najmłodszych wczasowiczów czeka huśtawka oraz piaskownica.
       W pobliżu gospodarstwa (800 m) znajduje się zalew, w którym można pływać. Amatorzy wędkarstwa mogą łowić w nim ryby, wędkować można także w pobliskiej rzece Chodelce oraz w licznych stawach hodowlanych.
       Nasze gospodarstwo jest położone w Chodelskim Obszarze Chronionego Krajobrazu pełnego lasów (w których można zbierać grzyby i jagody) oraz malowniczych łąk.
       Organizujemy wspólne grille, biesiady, ogniska, sylwestra, wyjazdy na Hubertusa i wycieczki do Janowa Podlaskiego na Dni Konia Arabskiego, zimą kuligi i wyjazdy na regionalne zawody konne.
       Istnieje możliwość zakupu miodu, nabiału bądź warzyw z przydomowego ogródka.
       Zwierzęta są mile widziane.